2 Günlük Kediyi Büyüyene Kadar Evimizde Bakacağız Kendi Kedim 3 Aylık Bize Küser Mi

Sutunannesi

Arkadaşlar merhaba oturduğum yere çok uzak bir y rde kardeşim yavru bir kedi bulmuş daha gözleri açılmamış çok kötü dediklerine göre anne günlerdir Yok diğer kardeşleri alıp gitmiş. Orda bırakamam çünkü bakacak kimse Yok birazdan arabayla yaşadığım semte getirecekler. Ama evdeki kedim de daha 3 aylık aramız baya iyi. Ama o gelince küser ya da sorun çıkarır mı diye korkuyorum. Yavruya oturduğum evdeki kapalı balkonda bakacağım yani kedimi oraya sokmayacağım. Bilgili olan arkadaşlarım kedime nasıl davranmam gerekiyor bu süreçte bize küsmemesi için ne gibi yollar izlemeliyim

11 CEVAP

Sutunannesi

Keşke öyle bir imkanım olsa ama çevremde hiç emziren bir kedi yok sokakta bir kedi var ama kendi yavruları zaten büyüdü muhtemelen sütü kesilecek zAten o yavruyu kabullenir mi bilmiyprum mecbur evde bakmak zorundayım

Sutunannesi

Az önce gittim konuştum yok maalesef :(( şırınga ile besleyeceğim süt tozu ile ama kendi kedimden de korkuyorum

srplzngl

Aslinda bir sut anne bulmaniz gerekebilir. Asiri kucuk cunku :(

srplzngl

Belki civardaki veterinerlere sorabilirsiniz. Süt anne bulabiliyorlar bazen

Dametualma

benim de kedim ufakken aynı durumda kalmıştım , ilk bir hafta tavır yaptı küstü yanıma bile gelmedi , hırlayıp kediyi korkutuyodu ,şimdi birbirlerini 5 dakika görmeseler arıyolar , alışır zamanla.

KedimVar

Küseceğini sanmıyorum. Biraz da kediyle alakalı bir durum.

Sutunannesi

Daha göbek bağı bile düşmemiş çok küçük biberon olmaz demişler arkadaşıma şırınga verdi veterinerimiz

Princess_Lady

Şırınga yerine kedi biberonu alsanız daha iyi olur.

KedimVar

Hayır biberon olurdu.

TarcinBey

Süt anneyi instagramda kedi_sahiplendirme sayfasına ilan vererek bulabilirsiniz.

Princess_Lady

Umarım yaşar süt anne bulma imkanınız hiç yok mu ?