Sisi Kötüleşiyor!

Lunasibirya

Arkadaşlar sisi 2 saattir uyuyor yemekte yemedi suda içmiyor halsiz oyun oynatmaya çalıştım oynamadı ? Ona birşey olmasını istemiyorum :( ne olabilir

27 CEVAP

Petdostu

Aydancat hayvanlardan vazgeçmek o kadar kolay değil

Toscana

Nasıl oldu şimdi inş iyidir

Lunasibirya

Coco yu yanına koydum coco kokladı Ve kaçtı ?

Lunasibirya

Olabilir ama coco yanına koyduğumda hiç kaçmazdı hemen kaçtı neden olabilirki

Sercios

Ilacin kokusundandir yada coco baska biseyle urasirken aldiysaniz ona gidmistirbemce

Lunasibirya

Sabah onlar için erkenden kalkıp mamasını Ve suyunu tazeleyip hemen dışarı çıkartıyorum hergün oyun oynuyoruz hepsine çok iyi baktığıma inanıyorum o zaman sende git kedini sahiplendir şuan beni çok kızdırdın Aydancat gerçekten

Lunasibirya

Onlar için en pahalı Ve kaliteli mamayı alıyorum !

Lunasibirya

Daha ne yapayım eksik varmı

Lunasibirya

O görüntüyü bana gösterdi ve artık ona hayvan Yok 5 yaşında bilmesi gerek ben kimilerin kardeşini gördüm daha 3 yaşında karıncayı incitince ağlıyordu

gizempeker

Sisi hala aynı durumda mı?

Anonymus827062

Vakit kaybetmeden veterinere götürün hiç oyalanmayin! yüksek ateş vardır onda havale geçirir ve şoka girer hayvan. Benim kuzucugum iki gündür çok halsizdi. Dün hiç kafasını bile kaldırmadan hareketsiz yatıyordu. Ne mama yiyor ne su içiyordu. Hemen apar topar vete koştum. Ateşini ölçtü. 39.5 41 olduğu an şoka girer ve havaleden olebilirmis. Hemen tahlil yaptı. Korkulacak bir şey yokmuş sadece mikrop almış. Ondan dolayı ateşi fırlamış. Serum antibiyotik ağrı kesici ateş dusurucu uygulandı. Maşallah hemen ayaklandi yavrum. Şimdi çok iyi Allah a şükür. Sekiz gün boyunca antibiyotik ve ağrı kesiciye devam edeceğiz. Mikrobu tamamiyle atabilmesi için.

Anonymus827062

Eğer dijital derece varsa makatindan dikkatli şekilde sokup olcun ateşini kaç olduğuna bakın. En azından ateşimi var yoksa başka bir şey mi sebep anlaşılır. Eğer ishal veya kusma gibi problemler yoksa