Sisi Kötüleşiyor!

Lunasibirya

Arkadaşlar sisi 2 saattir uyuyor yemekte yemedi suda içmiyor halsiz oyun oynatmaya çalıştım oynamadı ? Ona birşey olmasını istemiyorum :( ne olabilir

27 CEVAP

Lunasibirya

Peki teşekkürler

Sercios

Bence bir sey olmaz dis parazit gibidir dis parazot yaptirinca biraz atesi cikabiliyo ve halsoz olup durmadan uyuyabiliyo bence onun gibidr

Sercios

Ilacin kokusundandir yada coco baska biseyle urasirken aldiysaniz ona gidmistirbence

Sercios

Dahada kotulesirse veterinere sorun bnce

Aydancat

Bence sen hayvanlarin hepsini sahiplendir her gun olum haberimi duyucaz biz?

Lunasibirya

Aydancat oldu canım kolaysa gel ben çocuklarımın hiçbirini sahiplendirmem ölmesi benim suçummu iyileşmesi için en iyi vete gittim olmadı tavşanım da aynı şekilde benmi mantar yaptım coco ya neden birşey olmadı gidip pet shopcu adama bana mantar olmayanı mı ver diyecektim ? İyileşmesi için herşeyi denedim sıcakta tuttum civcivimin ölmesi kardeşim denen şahıs yüzünden oldu Ve hala. Konuşmuyorum onunlada

Aydancat

Ahhaha:) yani? Pahali mama aliyormus banane ben hayatimda hic hayvan oldurmedim o cani kardeşin varjen hayvanlari uzak tut ondan

Lunasibirya

Uzak tutuyorum zaten ;) hiçbir köpeğimi ve kedimi elleyemez artık

Aydancat

Iyi bari:) sevindim

Aydancat

Erkekse anlarım ama kiz çocuğu. .. tuhaf geldi yahu:)

Lunasibirya

Balık bile almam ona :) 10 yaşına gelsin o zaman bilincini kazansın balık veya muhabbet kuşu alırım sadece

Lunasibirya

Evet ya

Lunasibirya

Bu konuda bana hiç çekmemiş herhalde bende karıncayı ezmemek için çabalardım :D

Aydancat

Bence boyle degil de onu hayvanlarla senin kontrolün altinda yaklastir nazikce boylr yapmamalisin o da can sana yapsak hoşuna gider mi gibi cümlelerle bunu asabilecegine inanıyorum

Lunasibirya

Denedim çocuğun aklı almıyor bir luna geliyor yanına onuda ben sadece kafasını okşatıyorum :) patisine filan basar filan