Kedi Tuvalet Kabı

Nrydiry

Ya ben kapalı tuvalet almıştım bir önceki kedime, yaklaşık 3-4 sene önce. Şimdiki kedim de onu kullanıyor ama çok küçük gelmeye başladı. XXL almayı düşünüyorum ama bazı sitelerde sadece boyutları yazıyor, bu XXL tam olarak kaç cm oluyor? Biriniz yardımcı olabilir mi? Veya önerdiğiniz kapalı XXL tuvalet var mı

8 CEVAP

nefeskedi

Bizimki şenyayla marka. 47×66×51 boyutu. Bu boyut piyasada en büyüklerden diye biliyorum. Daha büyük bir alan yaratmak isteyenler 80 litrelik gibi saklama kaplarını kullanıyorlar.

edadnmzr

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/107853-kum-kabi-onerisi Benim bu soruma çok fazla öneri gelmişti, kocaman tuvalet kabı önerenler link verenler olmuştu. Onlara bir bakın isterseniz belki faydalı olur 🙏

dilanbulent

XXL kedi tuvaleti kullanıyorum. Kedim gerçekten iri bir kedi o yüzden çok rahat ediyor. Ama kum masrafı da bir hayli fazla oluyor haberiniz olsun. Normal tuvaletlere 5 litre kumu boşaltsan rahatlıkla yetiyor, ben benimkine tek seferde neredeyse 10 litre dolduruyorum. Bayağı büyük. Ben bile kapağını açsam rahatlıkla yaparım ayıptır söylemesi.

65-50-45 diyor internette.
https://ty.gl/kj4kgpyw78
Bunu tavsiye ederim biz de kullanıyoruz, benim kedim pek iri sayılmaz ama iri bı kedi için de ideal diye düşünüyorum

Aliye87

Merhabalar,
Ben t r e n d y o l'da Tunay Elektrik adlı bir satıcıdan XXL siyah-beyaz kapalı kedi tuvaleti aldım, çok memnunum. Ürünün adı "yıldızhane" diye geçiyor. Boyutları:
En: 39 cm
Genişlik: 53 cm
Yükseklik: 41 cm.

pablopicasso

https://www.*********.com/catit-50695-hooded-cat-litter-box-jumbo-grey-57x46x43-cm

Bizimkisi bu 👍🏻

Lokumcukk

İmac Zuma Kapalı Kedi tuvaletini kullanıyoruz biz kesinlikle öneririm Hem büyük hemde çok kullanışlı Diğer kapalı kedi tuvaletlerine göre temizlemesi çok kolay çekmeceyi çekerek kolayca açık tuvalet gibi temizliyorsunuz Daha kalitelisi yoktur diye düşünüyorum

pablopicasso

K o l a y m a ma. com