Artan Uyku Modu

Willy-Wonka

Merhabalar, 4,5 aylık kedim son 1 haftadır daha fazla uyumaya başladı. Normalde akşam saatlerinde öğlen uyuduğu için evi birbirine katardı şimdi ise biraz oynuyor kendince daha sonra hemen mıyışıyor. Mama değişikliği yapıyoruz şuan geçiş döneminde acaba maması mı ağır geldi? Tuvaletinde yemesinde herhangi bir sıkıntı yok hepsi normal

1 CEVAP

Ozzey

merhaba
tuvalatini takip edin. davranislarini da gozlemleyin. evin sicakliginda artis arsa ondan da mayismis olabilir kediler sicagi severler uyurlar. ama takip edin siz ishal mi yemegini yiyor mu suyu iciyor mu. oturur gibi karninin ustune yatiyorsa bir sorunu vardir ya da saklaniyorsa. tuvalette ikisinde de sikinti yoksa sukur iyidir. gecmis olsun.