Kedinin Sesi

Htctm

Ya bisiyi cok merak ediyorum bizim kedi sinek gorudugu zaman uzakta yada kuş gordugunde ona cok farkli miyavliyor ama cok tatli oluyor neden oyle miyavliyor bunu butun kedilerde yapiyormu acaba :)

4 CEVAP

polo

miyk diye tiz bir ses çıkarıyor o an kuşu korkutmamak için kaçmasın diye kuş sesi çıkarıyormuş mıyk mıyk evet çok komik

SelinTuksal

miyi-mi-mi-mimi-mi diye miyavlıyor dimi ;D benimkiler de o durumda o sesi çıkarıyorla ve ben onları öyle miyavlayarak çağırıyorum :D

KedimVar

Evet benimkiler de yapıyorlar. Çok tatlı bir ses ve içgüdüsel. Ne işe yaradığını ben de bilmiyorum.

Htctm

Cok tatli oluyor ama ya gel beni ye sesi resmen :D deme kuşu korkutmamak icin he guzel mantik :)