Çok Korkuyorum

Kediciik21

Kedimde mantar çıktı. Vet bir krem verdi onu sürüyoruz ama tam gözünün üstünde kulağına doğru giden yerlerde onun için gözlerini açamıyor krem sürdükçe ara ara açıyor mamasınıda çok yemedi bugün bir şey olmaz demi vet erken getirmişsiniz dedi dua edin oğluma inşallah evdeki diğer kızımada bulaşmaz 😭😭😭😭
Bu arada başka yapacak bir şey var oridermyl kullanıyoruz şuanda. Yayılma yapmadı inşallah yapmaz dua edin

1 CEVAP

Aliye87

Allah acil şifalar versin, çok çok geçmiş olsun.