Proplan Kısır Hindili Kedi Maması

Lavinia17

merhaba bu mamayı kullanan var mı?
kedim bugüne kadar ne verdiysem yedi malum ekonomiden dolayı artık mamaları 10-15kg almayı düşünüyorum.
şu an direkt proplan hindili mama almayı düşünüyorum kabız,ishal,tüy dökümü,yememezlik durumu ile karşılaşan oldu mu

6 CEVAP

Lavinia17

şu an elimde hills ton balıklı mama var proplan somonlu veya balıklı mama almayı düşünüyordum ama uzun süre balıklı mama kullanmak iyi değilmiş sizce öyle mi?
yoksa somonlu veya balıklı mama almayı düşünüyorum

Lavinia17

teşekkür ederiiim

edadnmzr

Merhaba ben de hindili kullanıyorum şu anda ama bu ay değiştireceğim. Bayağı kullandık, eski mamasından geçişi güzel yaparsanız yer merak etmeyin. Benim kedime hindili iyi gelmedi sanırım kafasını sallıyor kaşınıyormuş gibi. O yüzden exclusion sığır etliye geçeceğim. Proplan morinalı almıştım o da kabız yaptı. Çok severek yiyor aslında iki aromayı da ama iyi gelmedi bize 🤷🏼‍♀️ Size iyi gelebilir belki.

Diğer sorunuz için cevap vereyim bu arada. Ben hindili kullanırken farklı aroma yesin diye morinalıya geçmiştim az önce dedim ya kabız oldu diye, veterinere götürdüm aromanın pek önemi yok iyi gelen mamaya devam edin dedi. Siz de kediniz seviyorsa ve kabızlık, tüy dökülmesi artması, alerji vs yapmıyorsa devam edin bence içindeki vitaminler aynı sonuçta ❤️

simbakedi

ben de 2 paket acana pacificadan sonra geçiş yaptım, uzun süre balık değil ama uzun süre tek çeşit proteinle beslenmesi çok faydalı değil. şu an hindili kısırı kullanıyoruz biz de. yememe gibi bir şey olmadı. çok dikkatli bir geçiş de yapmadım ama kabızlık ya da ishal de olmadı. bu mama da bize iyi geldi ama acana kadar değil. doymuyor asla çünkü proplan ile. acanayı da evet çok yiyordu ama istemiyordu bu kadar. proplan aldığımızdan beri çok aç ki 4 saatte bir mama veriyoruz ona rağmen :D aynı zamanda tüy dökümü de olmadı bizde hiç. dediğim gibi tek eksisi doymaması ama bu simbaya özgü de olabilir. sonuçta 1 ayda 5 kilo acana yemiş bir kedi

Palyaco

Glutenli hiçbir mamayi tavsiye etmem almam burda kimseyede tavsiye etmem

teo33

ben kullanıyorum pro plan hindili 5 aydır, somonlu ile rotasyon yaparak. şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım.