İç Parazit Ve İştahsızlık

Efnan7

Arkadaşlar merhaba perişan oldum lütfen yardımcı olun. Yaklaşık bir ay önce bir köpek sahiplendim pitbull kırması 2 aylık ve perişan durumdaydı heryeri kene parazitti iç dış parazitlerini yaptırdım bir oda ayırdım her gün temizledim odasını yemeğini suyunu eksik etmedim hatta bir iki komut bile öğrendi ve biraz oburdu. İki güne kadar hiç bişey yememeye başladı halsizligi yok ama bir deri bi kemik kaldı hiç bir şey yediremedim ve bugün kakasını yaptı ama su ve kurt sadece beyaz kıl kurdu napmalıyım arkadaşlar veteriner kapalı hemen iç parazit ilacı mi alıp vermeliyim pazartesiyi mi beklemeliyim.

2 CEVAP

Princess_Lady

İç parazit hapı alıp içirin Yemek yemesi için de kuru mamanın üstüne konserve mama dökün.

SelinTuksal

mutlaka mama yesin. konserve mamayı yer. veterinerinize danışmadan parazit ilacı vermeyin tekrar.