Acil Bilen Varmi ? Gulce Gulce Güler Şahinbaş

Oversizebru

Merhaba,
Gulce gulce Güler şahinbaşı bilen varmidir ?
Kendisi dogal urunlerle bircok hastaligi geçirdiğini paylasiyor ekran goruntuleriyle birlikte bilen var mi ?

https://www.instagram.com/gulce__gulce/

5 CEVAP

D-O

Acikcasi bu sayfalar bana asla guven vermiyor. Bu kadar kolay mi hastalik rahatsizlik tedavi etmek? O zaman veteriner hekimler ne okuyor? Bu kadin kim, uzmanligi nedir, hangi bilimsel kaynaga dayanaga teoriye sonuca gore tedavi uyguluyor?
Cok incelemedim ama bu tarz her derde deva buldugunu iddia eden, bir suru kendine minnettar müşteri konuşması whatsapp fotograflari paylasan hesaplar ben de hep dolandırıcı suphesi uyandiriyor ve inanmiyorum :D

edadnmzr

D-O ya katılıyorum.
Veterinerinizin verdiği ilaçlar dışında böyle şeylerden almayın bence. Güvenilirliği hiçbir zaman kesin olamaz.

D-O

Aynen oyle.
Yani fip hastaligi ne kadar zor tedavi sureci olan bir sey bu kadin 125 liraya ilac satip iyilestirdigini iddia ediyor :D bu mumkun mu… ustelik iceriginde ne oldugu da belirsiz. 125 liraya fip tedavi eden ilac olsa bunu veteriner hekimler duymus olurdu :D

O yorumlara konuşmalara da inanmayin derim cunku bu tip sayfalarda asagi yukari hep bu tarz konusmalar oluyor, allaha sukur iyiki varsiniz cumleleri, harika sonuclar aldim bilmemne…

Simdi biraz daha inceledim de gercekten sinirlendim :D Veteriner hekimlere haksizlik, saygisizlik. Lutfen siz de guvenilirligi olmayan seyleri kediniz icin almayin

edadnmzr

@D-O fip'in tedavisini bulan birinin instagramda işi ne cşsdöcöd öyle bir şey olsa zaten kaç milyon kazanırdı. O kadar profesörler bu mesleği okuyan uzman olan kişiler anca 84 günlük bir tedavi bulabilmişler onun da iyileştiriciliği kesin değil. Bu kişi ilaç yaptığını iddia ediyor. Allah akıl fikir versin...

hannnngggg

asla inanmıyorum böyle şeylere evde güneş kremi yapan kadınlarla aynı kafada bunlar benim icin değerli olan şeyler kedimin sağlığı kendi cilt bakımıma harcadığım dakikalar terapi gibi, böyle dolandırıcı olup parayı vurmak vardı jdkdkd doğal olan şeylere inanmıyorum cunku doğal denilen şey bile kimyadan oluşuyor su bile kimya bu kadın kimyager mi ne vasıfla böyle yönlendirme yapıyor