Farklı Yaş Mamalar Vermek Sorun Yaratır Mı

stellabennett

her zaman yediği kuru mamayı değiştirmek değil de hem önceki yaş mamasını vermek hem de yeni bir başka markanın yaş mamasını vermek sorun yaratır mı (sindirim sorunları ve benzeri)

4 CEVAP

D-O

Yas mama da cesit verebilirsiniz. Hatta yas mamanin icerigi iyiyse farkli farkli tadlar yedirmek bence daha bile guzel. Ben gimcat, shesir, nd veriyorum, farkli aromalar veriyorum ve kedimin hosuna gidiyor.

simbakedi

kaliteli olduktan sonra fark etmez. sevdiği ve kaliteli markalarda karışık verebilirsiniz. ben hem marka hem aroma karışık veriyorum

dilanbulent

Kuru mamayı sürekli değiştirmek iyi bir şey değil ama yaş mamada böyle bir şey yok. Aksine yaş mamada çeşitlilik daha iyi bence

Gimlihanim

Yaş mamada çeşitli verebilirsiniz. Kaliteli olduğu sürece hiçbir sorun olmaz. Çocuk yesin çeşit çeşit. Bizimki iki gün üst üste tavuk, balık, et vs yemez mesela. Bir gün tavuk, bir gün et… öyle gidiyoruz. Yaş mamanın amaçlarından biri de zaten protein çeşitlendirmek.