Tüm Yaşam Evrelerine Uygun Mama Markaları

teddybal

Selam arkadaşlar, kısır ve yavru kedileri ayrı besleme şansım yok malesef, iki tarafa da uygun diye all life stages mamalardan almam lazım, bilip kullandığım ise sadece acanalar var, bir de ismen bildiğim true instinct(nature's variety) ve taste of the wild var sanırım bunlar all life stagesler ama ikisini de hiç kullanmadım, tow da pek yaygın değil bu arada bulunabilirliği ne kadar bilemiyorum, bildiğiniz başka marka var mıdır böyle önerebileceğiniz?

6 CEVAP

Palyaco

Kisir kedilere kisir mamasi kullanın all life stages yavru ve yetişkin yaşam evreleri için kisir kedi için deyil kisir mamalarin ph dusuk oluyor ve magnezyum

aeri-l

Naturea da var piyasada biraz zor bulunuyor sanırım fakat şu sıralar.

hannnngggg

benim bildiğim yok orijen acana ve true instinct dışında, all life stages olmasa bile acananın alt serilerinden bountiful catch kullanıyorum almadan önce acanaya mail attığımda kısır kedilerde kullanabilir besleyebilirsiniz diye mail olarak geri dönüş almıştım ve paketin arkasında kısır kedilerinde beslenme tablosu yer alıyor

bobby34

orijen

teddybal

Palyaco Mg, Ca, P değerleri kısır mamalara göre fazla evet ama benim kısır kedilerim az yiyen kediler ve pek iştahlı değiller ona güvenip veriyorum ben de, obur olsalar fazla miktarlarda tükettikleri için daha endişeli olurdum sanırım.

teddybal

@haannnggg bountiful catch'e de baktım ama değerleri çok yüksek geldi özellikle kalsiyum(Kalsiyum %2, Fosfor %1.4, Magnezyum %0.1) bilemedim acana da alem niye adult yazmışlar üstüne o zaman a.l.s.yazsalardı içimize kurt düşürüyorlar :D Bu arada çok teşekkür ederim yine de aklımda alternatif olsun🐾
@aeri-l iyi hatırlattınız naturea da olur değerlerine bakıp alabilirim onu, teşekkürler :)
@bobby34 4 kedim var artan fiyatlar gözümü korkuttu o yüzden alternatif arıyorum acana 4,5kg'ları çok çabuk bitiyorlar ve fiyatları da uçmuş orijen iyice artmıştır hiç bakmak istemiyorum şu an fiyatlarına😅 Teşekkür ediyorum.