Kedi Koronavirus Asısı

mrvcbcgl

Evde beslediğim kedime koronavirus aşısı yaptirmak istiyorum.veterinerlerde varmi acaba? Ve fiyati nekadar?

10 CEVAP

Minigimmm

Kedilerin corona için aşıları yok köpeklerin var diye biliyorum. Keşke kediler içinde yapılsa bu fip illetine yakalanmaktan kurtulurdu herkes.

edadnmzr

@Minigimm keşke 🥲

mrvcbcgl

Öyle mi tüh ben turkiyede de var sanıyordum arkadasim rusyada oralarda var turkiyeye de gelse keske valla tüm kedi sahipleri yaptırır . Ben var saniyordum.

edadnmzr

Siz covid-19 aşısını mı diyorsunuz? Yurtdışında çalışmalar yapıyorlardı ama kedi koronavirüsü için aşı yok maalesef keşke olsa.

Minigimmm

Rusya kediler için mi corona aşısı varmış.

mrvcbcgl

Evet kediler icin varmis . birkac ülkede daha varmis. Acikcasi ben turkiyeye de geldi saniyordum köpekler icin oldugunu bilmiyordum sadece

mrvcbcgl

Carnivac-Kov yazarsanız 100 de 100 antikor etkili koruyucu sağlayıcı bir igne olduğunu.görebilir siniz daha turkiyeye gelmemis demekki.gecen günlerde Rusya da ve abd de başlanmış.iğneye 🥺

Corona aşısı var arkadaşlar kedi coronası için ama koruyuculuğu pek yüksek değil. Pfizer üretiyor yine. Türkiye'de var mı onu bilmiyorum.

Firma koruyuculuğu yüksek diyor ancak testlerde yüksek antikor vermiyormuş. Klinik bir çalışma okumuştum aşı hakkında

mrvcbcgl

Veterinerimize biz soralim ozaman Turkiyede varmi yokmu en azindan ne zaman gelecek öğrenmiş oluruz bizim veteriner yurtdışından aşıları getiriyormus