Rc - Exclusion ?

Petlebi de exclusion 12 kg balikli 600 tl
Pet ihti yaç sitesinde royal canin 10 kg 536 tl ye geliyor kupon ile
Sizce hangisinin içeriği daha iyi hangisini almalıyım ?

11 CEVAP

dilanbulent

Yanlış anlamazsanız bir şey soracağım. Herkes farklı farklı sitelerden kupon falan kazanıyor daha ucuza alıyor bir şeyleri. Bu kuponları nasıl kazanıyorsunuz aşırı cahil hissettim kendimi :D

edadnmzr

Exclusionun içeriği tabii ki çok daha iyi rc önermem

ozanesk

@dilanbulent WELCOME2022 koduyla p e t i h t i y a c'ta % 22 indirim kullanabilirsiniz, yılbaşına kadar geçerli.

Exclusion aliyorum arkadaşlar 2022 de fiyatlar daha da artar gibime geliyor sizde bu ay eksiginiz varsa alın kaçırmayın:)

Palyaco

Exclusion royalden 5 gömlek 7stun mamadir içeriği sağlık bakımından royalde hazım sorunu olur exclusionda olmaz uruner ve bağışıklık kuvvetlendiricidir 8 aydır kullandığım tek geçerim yanliz bu fiyatlar uçmuş ben 450 almıştım 12 kiloyu 1.5 kiloyuda 149 3 adet almıştım 1 ay once

bobby34

************ güvenilir mi alışveriş yapan varmı buradan

edadnmzr

Kedinize iyi geldiyse rc devam edin ama karşılaştırma yapıldığında exclusion daha iyi içeriğe sahip. 1.5 kg alıp deneyebilirsiniz

Rc yi ilk kedim cakilda taa 2018 de falan kullandik :D nd hils falan aliyodum ama fiyatlar malum exclusion alacagim 1.5 kg almam mümkün değil 3 kedim var zarara girmiş olurum :)

NorthNight

Ben pe t ih tiyaç tan sipariş verdim kargolandı kuponla baya da uygun oldu. Bu tarz kuponları genelde portibon ve suzionline da görüyorum ben. İndirimleri onlar detaylı kıyaslayıp paylaşıyor.

Biz royal canin kullanıyoruz, bence exclusion da içerik olarak güzel bir mama ben ikisinide tercih ederdim yani farketmezdi, biraz size bütçenize ve kendiniz damağına kalmış bi karar😊
Ben royal den sonra rotasyona exclusion eklemeyi düşünüyorum aklımda bi kaç marka var öyle 😬

Exclusion dan memnun kalanlar var royal canin de bi kere kullanmıştık insanın kafası çok karışıyor ya

Warriorsans

Exculusion daha iyi bence. İndirim kodu içinde teşekkürler bir bakayım oraya bende