Kediye Klozet Eğitimi Veren Var Mı? :) Doğru Buluyor Musunuz?

Nohutgofret

Merhabalar hemen her kedi sahibi görmüştür kedi tuvalet eğitim set/kitlerinden. Bakıldığında bu hayvanın doğasına aykırı bana kalırsa ve öyle bir tuvalet anlayışını benimseyen kedi artık olur olmaz bir çok yere çiş yapmaya kalkarmış gibime geliyor.. yalnız yine de merak etmedim değil malum mama, kum fiyatları hepimizi alternatif çözümleri düşünmeye mecbur etti 🤷🏻‍♀️

3 CEVAP

edadnmzr

Alıştırabilirsiniz ama ben hijyenik bulmuyorum. Bir de kediler kapatma isteği duyarlar. Klozete yaptıklarında kapatamayacakları için stres faktörü gibime geliyor 🤷🏼‍♀️ Ben kuma devam 😂

Nohutgofret

@edadnmzr evet evet kapatmaya çalışıp kapatamayışının verdiği şaşkınlık ifadesi canlanıyor gözümde benim de :) belki ona da alışıyorlardır bilemiyorum 😌

Aliye87

Merhabalar,
Klozet eğitimini gerekli bulmuyorum; aksine stres unsuru. Her hayvanın dışkılama şekli de onun doğasından olup içgüdüsüyle yerine getirdiği bi eylem... Ne şekilde yapmaları gerekiyorsa -onların bizlere değil bizim onlara- ayak uydurmamız gerekir diye düşünüyorum :).