Yağmurda Veterinere Götürmek

Besteyzc

Arkadaşlar ben kedimi sahiplendigimde 3 aylıktı karma aşı piyasada kalmamıştı şimdi 6 aylık ve karma aşı geldi ilk karma aşısı olacak normalde bugün götürecektim ama dışarı da yağmur yağıyor ve hava kötü veterinerde uzakta minibüsle yarım saat ama durağa kadar da 10 dk yürümem gerekiyor ben şapka felan takarım mont giyerim ama kedi için sıkıntı olur mu astronot tipi taşıma çantası var

2 CEVAP

edadnmzr

Ben yağmur yağarken şeffaf muşamba gibi bir şey sermiştim. Bizim de çantamız astronot. Şeffaf olduğu için stres olmamıştı. Deliklerden de yağmur girmemişti. Bizim çantalarımız rüzgardan da pek etkilenmiyor. Ama dışarıda aşırı rüzgar varsa yine önlem amaçlı daha sonra götürebilirsiniz isterseniz :)

hannnngggg

bursa’nın bi havasına bi kızına güven olmaz diye bi laf var hdjdk bende günlük güneşlik havada veterinere giderken bir anda yağmur baslayıveriyor box kullanıyorum ve altına battaniye seriyorum yanına oyuncağını koyuyorum çıkmadan çantama tekrar küçük bir bebek battaniyesi koyuyorum üzerini örtüyorum soguk yememiş oluyor astronot tipi çanta kullanmadığım icin nasıl olur bilmiyorum ama zaten çanta olduğu icin yağmuru geçirmez üzeri şeffaf degil mi bir sorun olmaz bence