Kısırlaştırmadan Sonra Veteriner Tavsiyesi İle Tahılsız Mama Tavsiyesi?

Rasimdaghan

Merhaba arkadaşlar, 10 aylık scottish fold kızımızı dün kısırlaştırdık, hekimimiz ile görüştüğümüzde, müdahalede zorlandığını çünkü iç organlarının çevresinin çok yağlandığıını söyledi, bu yüzden alırken bayağı zorladığını, hangi mama ile beslendiğini sordu? R. Canin british shorthair ile beslediğimi söylediğimde , çok yağlı bir mama olduğunu ve bundan sonra da illaki kilo alacağını bu yüzden tahılsız bir mamaya geçiş yapmamı önerdi, bu arada veterinerimiz mama satmıyor, ve mama seçimini bana bıraktı, ne dersiniz ? Bu mamadan mı yoksa kedinin yapısı ile ilgilimidir? Az önce orijen cat kitten siparişi geçtim, szinde fikirlerinizi almak istedim

6 CEVAP

Aydancat

Selintuksal lütfen iyi okur musunuz? Acana ile orijen ayni mama demiş

SelinTuksal

aynı markanın falan değil. royal canin çok kalitesiz bir mama. aldığı parayı hak etmiyor. o fiyata acana veya orijen alın. doyurucu ve kaliteli içeriğinden dolayı daha az yediğinden daha ucuza geliyor. lütfren RC kullanmayın. hayva deneyi yapmasını saymıyorum bile!

mustafaparlak

Ben Orijen ile Royal Canin'i kastetmemiştim. Yukarıda Aydancat in dediği gibi Orijen ile Acana'yı kastettim :)

mustafaparlak

Acana Pacifica ya da Orijen Six Fish öneririm. Aldığınız mama da iyi aynı markanın zaten.

SelinTuksal

orijen almakla çok iyi bir karar vermişsiniz.

SelinTuksal

Yanlış anlamışım