Pedigree Biscrok Ödül Maması

Turuncucanta

Merhaba arkadaşlar, Pedigree Biscrok ödül mamalarından arkadaşım almış ve çantasındayken bize gelmişti. Kedilerim kokusunu alınca duramadı. Ben de tattırmak adına 1 tanesini üçe bölüp 3 kedime verdim aşırı sevdiler ama çok az yedirdim. Sorun olur mu merak ediyorum daha önce hiç köpek maması yememişlerdi.

1 CEVAP

bence bir kerelik bişey olmaz gibime geliyor ama bir daha vermeyin lütfen köpek maması kedilerde uzun vadede sıkıntı çıkartabiliyor diye biliyorum