Sokakta Berbat Halde Bulduğum Bu Çocuğa İsim

drybean

dün karşılaştım bu yavruyla, kuyruğu koparılmış ya da kesilmiş, bilmiyorum. anüs kısmı dışarı çıkmış ve ciddi şekilde kızarık durumdaydı, gözleri hele.. resimde gerçekten iyi gözüküyor. şu an klinikte tedavi görüyor. durumu iyiye gidiyor inşallah. sizden istediğim bu güzel yavruya çok değerli isin önerileriniz :')

7 CEVAP

teddybal

Çok üzüldüm kuzum benim:'( Çabucak toparlar ve bundan sonra onu seven çok güzel bir ailesi sıcak bir yuvası olur umarım, sağlıkla yaşasın. Sarmanlara Bal çok yakışıyor, bal gibi bir ömrü de olsun diye Bal demeye geldim. Ya da hep mutlu yaşasın diye Mutlu 🤍

drybean

bal içime çok sindi gerçekten, çok teşekkür ederim. inşallah ona çok güzel bakacağım ^^

Arzbala

Benimde bahçeme gelen bir kedi var sarman ben ona “Limon”diyorum :) siz bilirsiniz tabii.

NorthNight

Okuyunca aklımdan “Güçlü” geçti, ben açıkcası bi kediyle tanışınca bana ne çağrıştırıyorsa ona göre bi isim buluyorum.
Mesela bizim kız gri gözleri sarı/kehribar görünce aklıma ilk ‘Gece’ gelmişti. Geceleri sokakta sarı sarı sokak lambaları ışıldar ya ordan😅 ve adı ‘Gece’ oldu.

Çok geçmiş olsun, umarım çabucak toparlar 🧡

Aliye87

Sarman güzeliymiş bu da maşallah... Bir sarman aşığı olarak ayrı bir cız etti içim :( Rabbim esirgesin, tüm acılarını dindirsin... Neler yaşamış ne badireler atlatmış... 💔

Başkalarının yerine hiç isim koyamam ama tüm hayır dualarım onun için.. Dilerim bundan sonraki yaşamı çok çok güzel olur ve eskisinden de daha sağlıklı olur inşallah bu sarman tatlısı.🙏🐱

drybean

Allah razi olsun Alyuye hanim, sag olun 🥺

drybean

Allah razi olsun Alyuye hanim, sag olun 🥺