Acana Kısırlaştırılmış Yok

Jeffroshum

Ve varsa nerede lütfen yazar mısınız? Anladığım kadarıyla kısır kedi sahiplerinin 2/3 ü falan kullanıyor nasıl tedarik ediyorsunuz stokladınız mı yoksa mamayı değiştirdiniz

4 CEVAP

Renklipati

Malesef zamlardan sonra tedarik sıkıntısı yaşanıyor bende bulamıyorum o yüzden acana nın tüm yaşam evreleri için olan diğer serilerini alıyorum pacifica, grassland ve wirdpararie bunlardan birini alabilirsiniz

Arzbala

Bende baktım daha bugün bulamadım fakat “All life stage” ürünleri hem kısır hemde kısır olmayan kedilere hitap ediyor bende Grasslands ve Wildpraire ürününü kullanıyorum benim kedimde kısır.

Jeffroshum

Teşekkür ederim

Warriorsans

T r e n d y o l da görmüştüm bu gün. Aslında tüm yaşam evreleri için olan serilerine de bakabilirsiniz. Son zamanlarda genel bir stok sorunu var