Kedi Sürekli Yalnız Kalıyor Artık Babam Da Bakmak İstemediğini Söyledi.

MelisAltun

Merhaba, 3 ay önce sokaktan kurtarıp iyileştirdiğim kediye öncelikle kendim bakmak istedim. Fakat iş yerim o kadar uzak ki her gün 2.5 saat git gel yapıyorum avrupa-anadolu yakası arası. Annemle yaşıyorum fakat evde asla kedi kabul etmiyor. Babamın evinde bir kedisi zaten var ve kendi de çalışıyor diye bu güzel kız mama-aşıları-bakımı haricinde yalnız odada kalıyor çünkü büyük olan onu dövüyor her seferinde. İyilik yapayım derken kötülük yapmışım gibi geliyor ve çok üzülüyorum. Asla sokağa salamam ve biri sahiplenirse sokağa bırakır diye korkuyorum. Yakın çevremde herkesin kedisi-köpeği olduğu için kimse sahiplenmedi. Gerçekten vicdanlı, kedi bakımı bilen, kedileri anlayan, sıkılmayan biri varsa çevrenizde lütfen bu portal üzerinden iletişime geçebilir mi benimle? Teşekkürler.

4 CEVAP

Mineyza

Ayni durumu 1.5 yil ben yasadim kedim artik biblo gibi ne oyun oynuyo ne de kendini sevdiriyodu cok yanlizdi evde insan olmasina ragmen kendi cinsinden birine ihtiyac duyuyodu 3 ay once disarda annesiz buldugum bir yavruyu sahiplendim .
Inanin o kadar iyi geldiler ki birbirlerine cok yalayip oyle beraber yatmiyolar ama oynuyolar bogusuyolar kosturuyolar ortalikta . Eskiden surekli henden miyavlayarak biseyler isterdi kapiyi ac dolabi ac vs gibi miyavlayip dururdu . Simfi cani da sıkılmıyo . Ekleyebilsem fotograflarini.eklerdim benim kedim de tekir ayni sizinkine benziyo

MelisAltun

Maalesef babam bu konuda çok çekimser. İkisini bir araya getirmiyor. En sonunda artık bakmak istemediğini belirtti. Kurtarayım derken çok üzücü oldu bu durum. Keşke hiç çalışma derdim olmasa oturup bakarım gerçekten. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim

teddybal

Babanız yavaş yavaş iki kediyi birbirine alıştırmaya çalışsa, youtube'da çok güzel videolar var bu konuda, ikisi arkadaş olursa ister mi acaba babanız? Eğer işler yolunda gitmezse umarım çok güzel bir evi olur yavrunun, şansı bol olsun.

Mineyza

Babanizin diger kedisine alistirmaya calsiin bencr zor oluyo aylarxa surebiliyo ama sonunda alisiyolar