Nd Den Sonra Hangi Mamayı Dönüşümlu Kullanmalıyım

Mineyza

Kedilerim su an nd mama yiyolar 5 kiloluk olandan . Farklilik olsun sıkılmasınlar diye daha sonra hangi mamaya gecmeliyiz .
Exclusion ve bozitayı dusunuyorum ama bilemedim bozitayi hic kullanmadim
Exclusionu 1 ay kullandik o surecte diskida kan gordugumden tedavi oldu su an nd yiyo
Exclusion yuzunden miydi bilmiyorum acikcasi yeni diye kullanasim yok pek .

Brit care ishal problemi var diye sikayetler vardi
Rc proplan hills vs zaten kullanmiyorum

True instict kullananlar var mı onerir misiniz

6 CEVAP

simbakedi

acana, tru instinct, sanabelle olabilir. bozita kitten kullandim zamaninda cok memnundum ama su an ulasmasi biraz zor, sanabelle daha iyi olabilir. ama imkaniniz varsa acana ve tru instinct daha iyidir

Lokumcukk

Eğer geri nd alacaksanız acana ve orijen dışında almayın bir dönem bende acana ve ndyi dönüşümlü kullandım çok benziyorlar ndyle İkiside yüksek segmentte mama biraz tatsız tuzsuz oluyor kaliteli mamalar o yüzden aynı segmentte bir mamayla dönüşümlü kullanmalısınız yoksa sonrasında nd yi yemez . Şimdi kesin dönüş olarak ndden purina proplana geçtim Sanırım bunun tadı daha güzel kedim nd leri seçip yemiyor elimde kaldı bir kilo nd mama

Aliye87

Acana'yı deneyebilirsiniz.

Lils

Ben brit care kullanıyorum memnunum. Geçiş sürecinde kefir verirseniz ishal yapmıyor. Benim kedimin dışkısı gayet güzel brit care'de. O olmazsa sanabelle de olabilir. Ben domuz içerdiği için tercih etmezdim ama size kalmış. Sanabelle kaliteli bir Alman markası

Mineyza

Acana protein bakimindan agir gelir mi diye dusundum ama nd nin bazi mamalari acanadan daha fazla . Acana nereredyse tamamen tahilsiz sanirim cook yuksek oranda et rahatsizlik yaratir mi bilmiyorum kedilemde o yuzden acana beni birazcik korkutuyo .
Nd nin dusuk tahillisini kullaniyoruz genelde tamamen tahilsiz olanlar daha fazla proteine sahip sanirim .
Sanabellenin taneleri sert diyolardi yuksej ihtimal yemek istemiceklet
Exclusionu bile bir kedim disiyle parcayip agzindan kucuk mama parcalari atiyodu etrafa sanki biseyden hoslanmamis gibiydi
Brit ya da bozita dusunuyorum . Briti denemeyi cok cok istiyorum icerikleri benziyo ama ishal sorunu beni cok korkutuyo daha yakin bi donemde boyle bi sorunla karsilastik tekrar yasamak hic hic istemiyorum

Lokumcukk

Dediğim gibi geri nd kullanacaksanız brittden sonra falan ndyi yemeyebilir yeniden Biz ndnin nerdeyse tüm aromalarını kullandık sıkılmasın diye Sizde öyle yapabilirsiniz