İnsan Uyuzu Kediye Geçer Mi ?

funzu

Okulda uyuz salgını var ve kedime bulaşır mı diye korkuyorum. İnsandan kediye uyuz bulaşır mı?

3 CEVAP

simbakedi

insandan kediye - kediden insana bulasir ama her turlu uyuz bulasir mi bilmiyorum. siz okuldan gelince ellerinizi yikayin, kiyafetlerinizi cikarmadan da temasta bulunmayin

Lokumcukk

Benim kedimden bana geçmedi aylarca yüksek ihtimalle sizden onada geçmez

Ozzey

benim dusuncem gecer. uyuz bu hayvandan insana insandan hayvana gecer. eve gidince ustunuzu degistirin elinizi yikayin bir sey olmaz.