Salya Sorunu Acil Bakar Mısınız

Senemasamaz

merhaba kedimden salya akıyor ve ağzı açık nefes alıyor neden olabilir?

2 CEVAP

Mineyza

Veterinere goturmelisiniz . Diskisinda vs sorun olmadigini kontrol edin . Istanbuldaysaniz fatih veteriner klinigi ucretsuz muayene yapiyor kan sayimi yaparlar muhtelemen bi sıkınti varsa cikar . Istahinda sorun var mi

Pikapru

Merhaba salya akışı iç parazitten kaynaklı olabiliyor. İç parazit hapı ne zaman kullandınız tabii başka sebeplerden de olabilir o yüzden veterinere götürmeniz daha sağlıklı olur diye düşünüyorum