Bulunduğunuz Bölgeye Karma Aşı Geldi Mi Geldiyse Ne Kadar?

nurokuducu

Uzun zamandır Karma aşı bekliyorduk. Nihayet bugun veterinerimiz arayıp geldiğini söyledi ama bana çok uc fiyat geldi 150 tl.
Lösemi aşısı hala yok. O ne zaman gelir kaç tl gelir kim bilir..

7 CEVAP

Mustafa245

Karma aşı 2 hafta önce geldi. Ben zaten kedilerime karma aşı yaptırmıştım o yüzden herhangi bir stok sorunu yaşamadım. 130 TL gibi bir fiyatı var. Zaten veteriner odasının Eskişehir için belirlediği en alt fiyat o.

Cennet29

Ben lösemi aşısı yaptırdım iki doz toplam 260 ödedim 😑 karma aşısı da yeni yılda gelecekmiş ellerine fiyatı da belli değilmiş. Ama pahalı olacağı belli ztn 😑😑😑

Lils

Karma aşı bazı kliniklerde var bazılarında yok bizde. 120 lira ama her an 150 olabilir. Kendisinde aşı olmayan veterinerler bulursak kesinlikle yaptırmamızı söyledi ve onlara gelirse 150 civarı olurmuş. Lösemi yaptırmadım ben gerek görmüyorum ağır bir aşı

Aliye87

Merhabalar,
İyi ki 29 Kasım'da hayvan hastanesinde vurdurmuşuz, irtibatta olduğumuz veteriner kliniklerine hâlâ gelmemiş. 150 tl idi ücreti vurdurduğumuzda.

hannnngggg

ben tee kedimi ilk sahiplendiğim zaman vurdurmustum o zaman 140 tlydi şimdi 150 yse cok iyi fiyat valla onca zamdan ekonomi dalgalanmasından sonra

Gimlihanim

Pahalı değil ki fiyat normal geldi bana. Öncekinden çok bir farkı yok yani pahalı değil derken 🤷🏻‍♀️😅

NorthNight

Biz eylülde yaptırdığımızda 150₺ denmişti ama tanıdık olduğu için 100 ödemiştik. Şuanki fiyatı 150!ise çok gelmedi bana. Bizim yaşadığımız ilçe de küçük bi veteriner var, ona henüz gelmemiş. Merkezdeki veterinerimize gelmiş ama ona fiyat sormadım henüz.