Dışardaki Kedilerle Temas

kedim balkondan dışarı bakmayı seviyor giriş katta olduğumuz için kedilerde giriyor bir tane kedi ile baya anlaşıyorlar sürünüyor falan sizce sorun olur mu dikkat etmelimiyim (tel var bu arada telin karşısından dokunuyorlar birbirlerine)

4 CEVAP

simbakedi

diger kediler hastaysa, burunlari akip hapsiriyorsa ozellikle evet hastalik bulasmasi cok kolay olur. ayrica kolay pirelenir, kolay mikrop kapar

nurokuducu

Geçenlerde duyduğum kadarıyla genlik hastalığı dışarda ki kediyi sevip elini yıkamadan kendi kedini seversen ona da bulaştığını öğrendim ne kadar gerçek ne kadar uydurma bilmiyorum ama dikkat etmenizi öneririm. aşısız kediler her zaman risk taşır

NorthNight

Dikkat etmelisiniz. Bi çok hastalık bulaşabilir, en iyi ihtimalle dahi pirelenme olabilir.

Warriorsans

Kesiniz kısır mı? Dikkat etmelisiniz pirelenme en basit sorun olur birçok hastalık kapabilir