Sokak Canları İçin Konserve Mama

irmtnc3

Sokaktaki çocuklar için naturon kullanıyorum Petlebide satılan Aylarca bu markayı kullandım ve biraz sıkıldılar gibi haklılar hep aynı aynı biraz farklılık gerek Yeni bi marka kullanmak istiyorum içeriği iyi olan ve çok pahalı olmayan (tanesi en fazla 12 tl) bi konserve önerebilir misiniz?

8 CEVAP

Aliye87

Merhabalar,
Eğer hala bulunuyorsa tanesi 12 tl'ye N&D'nin yaş mamalarını dahi alabilirsiniz (Farmina'nın kendi alışveriş sitesinde de tanesi 12,50 tl'ye geliyor). Bazı sitelerde ise (A.mazon vs) bundan da daha uygun.

Yine Felicia'yı da düşünebilirsiniz.

Lils

Luis gayet iyi bence. Bonacibo, prochoice, chefs choice ta olabilir. Luis'i ev kedileri yemiyor genelde ama sokaktakiler bayılıyor.

huqi

Golosi almıştım pet zz sh op dan severek yedi mahallemdeki kediler.

simbakedi

mırmır güzel görünüyor ve büyük. o olmazsa prochoice derim bizimkiler de severek yemişti

irmtnc3

Aliye87 nd ve felicia bütçeyi biraz zorlar yine de teşekkür ederim ☺️

irmtnc3

Ecanature.
Reflex
Miglior gatto
Bestpet
Provohice
Matisse

Bu markalar nasıldır fiyat sıralaması aşşağıya doğru artıyor 8-13

irmtnc3

Lils Luise bakacağım procohice ve chefs cohoicoya da bakacağım Bonocibı düşündüm ancak haftalardır stok yok olan stoklarda her gün 2 tl zam geliyor saçma bi şekilde stokta olmayanlarında açıkçası 15 gündür depolarda vs saklandiğini düşünüyorum temiz ma ma güvenim kelamdı

irmtnc3

Simbakedi teşekkür ederim yazdığım diğer markalar hakkında ne düşünüyorsunuz esnature vs