Kedilerle Oyun Oynama

Besteyzc

Kedinizi oynatıyor musunuz yoksa kendi haline mi bırakıyorsunuz oynatıyorsanız ne kadar oynatıyorsunuz ve ne tür oyunlar oluyor. Ben genelde koşturmali oyunlar oynatıyorum topu atıyorum koşuyor felan ya da yakalamaca oynatıyorum ipi kovalıyor atlıyor felan ama bazen oynatasim gelmiyor sıkılıyorum ben yoruluyorum o yorulmuyor her gün oynatmak zorunda mıyım ya ama oynatmayinca da üzülüyorum sıkılır üzülür diye

3 CEVAP

Aliye87

Günde minimum 45 dk oynamaları yeterli deniyor. Kalan 30 dk'da da kendi kendine oynayabiliyorsa kafi...😊 Yaptığı her şey (yalanmaları dahi) onlara kalori ve enerji harcatıyor, tıpkı bizlereeki gibi.

Aliye87

Merhabalar,
Vaktim oldukça onu oynatıyorum, günde en az 1 saatimi buna tahsis ediyorum. Eğer oynayamayacaksam, en azından izlemeye gayret ediyorum. Kendi kendine de oynayıp kendini oyalayabilen bir kedi. Şu ana kadar bir sıkıntı olmadı. Saklambaç ve yakalambaç oynuyoruz. Topları ve tüneli var. Toplarının arkasından koşar; iplere ve kablolara da çok meraklı.
Kediniz kendi kendine de oynayabiliyorsa üzülmeyin lütfen. Sonuçta oynuyormuşsunuz onunla zaten. Gün içinde bir programlama yapabilirsiniz vakit konusunda🙏

Besteyzc

Gün içinde bi kaç kere oynatiyorum 10-15 dk ayırıyorum yeter herhalde ya sonuçta yine enerji harcatiyorum dimi😂 @Aliye87