Kullanan Var Mıı?

huqi

Tricobor krem kullanan var mı? İyi bir krem mi?

2 CEVAP

dilanbulent

Kedim mantar tedavisi görüyordu, veterinerimiz aynı zamanda bu kremi de aldırmıştı bize. Ama açıkçası ben hiç memnun kalmadım. Etkisi var mı pek bilemiyorum çünkü doğru dürüst kullanamadık. Mantar olan bölgelere sürdüğümüz anda kedimiz yalayarak temizliyordu, kremi yuttuğu için de birkaç defa kusmuştu. O yüzden doğru dürüst kullanamadık.

huqi

Teşekkür ederim, benim kedimde de mantar var bu yüzden almak istiyordum. Şu an zaten ketoral krem sürüyorum onu da yalamak istiyor ama sürdükten sonra uzun süre oyun oynatıyorum bu yüzden yalayamıyor sonradan aklına gelince yalıyor ama ketoral kremde kusma gibi bir şey olmadı. Bu kremi görünce merak ettim belki etkilidir diye kusma yapması kötü olmuş🥺