Ginepig İçin Mama Seçimi

Lunasibirya

Arkadaşlar hangi mamayı öneriyorsunuz ben şuan vitagraft menü 1000gr olanı kullanıyorum sizce iyimi ? İyi değilse bunlardan hangisini önerirsiniz? : gold Wings Classic, versele-laga crispy, cavia nature rebalanced , vonder Vogel aromalı guinea pig yemi. Sizce hangisi

17 CEVAP

kedici

Merhaba, Benim kullandığım vitacraft ancak o kötünün iyisi. En iyi sonuçlar aldığım versele-laga crispy oldu :)

Lunasibirya

Dokundum :D sihirli bir kapı açıldı :D :D bence yer evet evet yer yemezsede.... çöpe atmam arkadaşımın ginepigine veririm :D çünkü o herşeyi yiyor

Cotontzu_Siri

Vitakraft menü türkiyedekien iyilerdendir ;)

Lunasibirya

O zaman versele laga ile vitagraf 'ı karıştırıp versem yermi?

Lunasibirya

İkiside kaliteli mama coco en çok vitagraftaki krakerleri çok seviyor

Aydancat

Versele laga ver bence boşver vitakrafti

Lunasibirya

Verseleyi ilk defa denicem hep vitagraft kullanıyordum

Aydancat

Vitakraft

Lunasibirya

Coco vitagraft taki krakerleri çok seviyor ayıca içinde özel olarak kuru ot veriyor ikisini alıp karıştırsam diyorum yermiki?

Lunasibirya

Ay vitagraft diye dönüştürüyor :D

Aydancat

O noktaya dokun :)

Aydancat

:)))p

Lunasibirya

Sipariş ettim

Aydancat

Amam geçişli yapin hassas o hayvanlar

Aydancat

Aman*