Petshop Açacağım Toptancıyı Nasıl Bulacağım ?

Herkese merhaba.Petshop açmak istiyorum fakat dükkana alacağım mamalar için toptancı bulamıyorum.Daha önce bu işi yapmış arkadaşlar varsa tavsiye istiyorum.Mama ve diğer ihtiyaçları nerden tedarik edebilirim ?

6 CEVAP

dilanbulent

Öncelikle hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım emeğinizin hakkını alırsınız. Fakat bu sitede buna yardımcı olabilecek birileri olduğunu sanmıyorum :) Genelde bu soru-cevap bölümünü beslediğimiz hayvanlar hakkında kullanıyoruz. Örneğin mama önerileri, kum önerileri, veya hayvanın başına bir şey geldiğinde ne yapmamız gerektiğini falan soruyoruz. Yine de hayırlı olsun :D

Aliye87

Merhabalar,
Instagram'da Volipet hesabıyla iletişime geçebilirsiniz. Hem hayvansever biri hem de evcil hayvanlara ait ürün ve aksesuarları satan bir satıcı. İrtibatta olduğu toptancılar da var, belki size yardımcı olabilir. İletişime açık biri, kendisine her zaman soru sorulabileceğini belirtiyor.

Instagram hesabı üzerinden yazarsanız size bir dönüş sağlanacaktır. Allah yolunuzu açık etsin, hayırlı olsun inşallah 🙏

Palyaco

İnternet sitelerinde toptancilar var vergi numaranızı girip sisteme onlar sizi buluyor petshop culardan ogrebilirsiniz hayırlı olsun

Warriorsans

Hayırlı olsun, pek bir bilgim yok

Lokumcukk

Amozondan temin edebilirsiniz yurtdışından mamaları birde bir petshopa gidip toptancısının numarasını isteyebilirsiniz veriyorlar

edadnmzr

Hayırlı olsun :)