Ümraniyeden Levente Gelecek Hayvansever Arıyoruz!

kedici

2 adet çift Guinea pig sahiplendim ancak ben leventteyim ve umraniye bana uzak kalıyor. Bu hafta içinde gelecek olan birini bulabilirmiyiz. Sahiplendirmeye destek olmuş olursunuz. Kafeste gelecekler hiç sorun yaratmazlar. İş vs dolayısıyla gelecek herkese rica ediyorum.

7 CEVAP

akitalove

Neyle ilgili toplanma yapilacak orda

akitalove

Bi kac kopek icin toplanmaya gitmistim

kedici

toplanma değil sahiplendirme :)

akitalove

Ayrintili sekilde anlatirmisin :)

kedici

uzaktna bir cift gp sahiplendim ancak ümraniye bana çok uzak bu nedenle de iş vb dolayısıyla gelecek birilerini arıyorum bana onları getirebilmesi için :) Yani ordan alıp bana verecekler :)

akitalove

Aaa tesekkur ederim bende farkli bisey sandim kusuruma bakma :)

kedici

Önemli değil :)