Kedimin Tüyleri Kopmuş

Yaklaşık 5 dakika önce kedim yatağın altında miyavlamaya başladı hemen yanına gittiğimde tüylerinin bi kısmının koptuğunu farkettim, mamayla alakalı bi dökülme olduğunu sanmıyorum bi anda böyle oldu çünkü. Büyük ihtimalle bir yere takıldı, birkaç gün sonra veteriner kontrolümüz var şimdilik ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

2 CEVAP

beyzathemoc1

Kedi dezenfektan spreyiniz varsa onu sıkabilirsiniz onun dışında yapacak bir şey yok

Lokumcukk

Baticon alın eczaneden pamukla silin