Kedim Üşüyor Nasıl Isıtabilirim

bobby34

battaniyeyi ısıtıp yatırıyorum kaçıyor peteğin üstüne çıkıp uyumak istiyor ordan da düşer diye korkuyorum daha bugün kısırlaştırıldı başka nasıl ısıtabilirim

3 CEVAP

Aliye87

Merhabalar,
Çok çok geçmiş olsun. Stres olmaması için yer değişikliğine zorlamayabilirsiniz. Eğer peteğin üzerinde kalmak istiyorsa etrafında düşmesini engelleyecek sandalye veya yüksek minderler vb koyarak önlem alabilirsiniz.

putmeinatrance

Kalorifer yatağı alabilirsiniz

Warriorsans

Peteğin önüne bir minder koyabilirsiniz belki orada yatmak ister. Üstüne çıkmakta zorluyorsa da düşerse canının yanmayacağı şekilde yastıklar koyabilirsiniz