Kesin Lastik Toka Yedi

buusracikk

Erkek kedim asla doymak bilmeyen bir kedi ne bulsa yiyor. Biraz önce lastik tokamı almış cebimden oynuyordu almadım elinden ama oynamayı kesince baktım tokanin yarısını yemiş tam ağzından alıyordum almamam için anında yuttu. Daha önce de yemişti kusup çıkardı bir sorun olmadı ama yine de sormak istedim bir şey olur mu? Ben bununla ne yapacağım gerçekten bilmiyorum bulduğu her şeyi yiyor :(

6 CEVAP

Oqrenerde06

Kıyamam ya kediler çok meraklı bir de gerçekten etrafta tutmamaya çalışın lütfen bol bol malt verin zaten kusacaktir bizim ki sevmediği yaş mamayi yediğinde bile kusuyor midesi kabul etmiyor toka büyüklüğü nasıl.

Gimlihanim

Umarım kusar. Bu konuda net bir şey söyleyemem. Dışkı ile de çıkarabilir. Malt miktarı arttırıp, zeytinyağı verebilirsiniz gün içerisinde. İnşallah sorun olmaz. Takip edin mutlaka gün içerisinde. Kusma, iştahsızlık, karın ağrısı vs olmasın. Geçmiş olsun.

putmeinatrance

Tehlikeli bir durum bağırsakları tıkıyabilir siz malt verin şimdilik varsa kedi çimi de olur kusmasına yardımcı olacaktır bu süreçte dışkısını takip etmek gerekiyor belki kusmak yerine dışkı yoluyla çıkartabilir en önemlisi ortalıkta ip toka vs. yutabileceği şeyler bırakmamak lazım ne yapacakları belli olmuyor

buusracikk

Bilek kalınlığında siyah saç lastiği saçımın ucundaydı fark etmeden almış. Ne zaman oynamaması gereken şeyleri elinden almaya çalışsam anında yiyor almiyim diye 🙄

buusracikk

Daha önce de böyle vukuatları oldu genellikle yabancı cisim yutunca kusuyor bekliyorum başında kusacak mı diye

buusracikk

Şuan uyuyor umarım olmaz. Çok teşekkür ederim