Düşük Proteinli

Lavinyaa

Merhaba arkadaşlar kedimin üriner rahatsızlığı olduğu için mama olarak düşük proteinli uygun mama kullanmak istiyorum ama üriner mamalarının fiyatları çok yüksek onun dışında bildiğiniz düşük proteinli mama varsa söyler misiniz ya da uygun ilaçlı mama

4 CEVAP

Lavinyaa

Aynen ya resmen içi çöp dediğimiz mamalar bile fiyat olarak çok yüksek. Evde kendimiz yapsak daha uygun olacak gibi bu gidişle

theyusra

valla düşük proteinli bildiğim bir brit care bir de mera var, fiyatları sizin için uygun mu bilmiyorum. zaten de uygun mama yok artık ama :D

Aysenuraslan2

bence veterinere danışın. Üriner rahatsızlık önemli

Gimlihanim

Bence de veterinerinize bir danışın. Burada önerilen mamayı direkt almayın derim. Ben üriner sistem için en iyi Nd kinoa serisini biliyorum. Fiyatları pek de uygun sayılmaz 😅 Bir de sanabelle bakabilirsiniz. Uygun fiyattan kastınız nedir bilmiyorum. Ancak yine de yazmak istedim. Çok geçmiş olsun bu arada 🙏🏻