Çekine Çekine Yaklaşıyor

akitalove

Kızıma mama yapyorum kuru mama et ve multivitamin karisimi yaptim.az önce cekine cekine yaklasti ve bunu sadece bugun yapmadi her gun yapiyor mamasina cekine cekine yaklasiyor bunun sebebi ne olabilir acaba cok merak ediyorum bu durumu nasil aşabilirim

20 CEVAP

Cotontzu_Siri

Benimki koyar koymaz dalıyor

akitalove

Sormucam cunku o benim basima gelen en tatli bela ona bisey olursa ölürüm o yuzden yanimda her ne sekilde olursa olsun asla onu sorgulamicam :) sorduklarim sadece meraktan :)

berin__umay

karakter yapısından kaynaklı olabilir ya da sizden rahatsız oluyodur.

miasugok

Ben bazen yemeğini yerken iki elimle kaldırıyorum sırf o komik halini görmek için. Öyle çırpınıyo ki:) kendi yemeğine de benim yemeğime de dalıyor asla çekinmiyor:) ama hiç mama yemeyen kediler var arkadaşımın kedisi 250 ml mama kabını iki günde bitiremiyor. Yesin de varsın siz yanından ayrılınca yesin önemli değil bence

akitalove

Evet dogru soyluyorsunuz :) tesekkurler hepinize :)