Çekine Çekine Yaklaşıyor

akitalove

Kızıma mama yapyorum kuru mama et ve multivitamin karisimi yaptim.az önce cekine cekine yaklasti ve bunu sadece bugun yapmadi her gun yapiyor mamasina cekine cekine yaklasiyor bunun sebebi ne olabilir acaba cok merak ediyorum bu durumu nasil aşabilirim

20 CEVAP

Lunasibirya

Selin yani dünya yansa umurlarında değil anca yemeğimi yiyip içip yatayım :D

KedimVar

Lidya da dalar yemeğine. Bir Peri yavaş yavaş ve az yer. İzlememden hoşlanmaz ben de merak ediyorum bu neden böyle? :))

Lunasibirya

Bff onlar benim çocuklarım haha Allah Allah bir sor bakalım neden yapıyormuş cadı kız:D

akitalove

Yiyor mamasini ben basindan cekilince

akitalove

Izlememden rahatsiz oluyor olabilirmi bazen izliyorum yemek yerken izlemeyi cok seviyorum .s

KedimVar

Olabilir. Ben de bazen izliyorum biraz yemek yiyorlar sonra bana bakıyorlar. Onun için ben yalnız bırakıyorum.

SelinTuksal

Benimkiler sıpa oldukları için yemeğine dalar dünya umurlarında olmaz :D

akitalove

Herkesin peti bana normal geldi benimki neden boyle şımarik yarabbim :D neyse onu cok seviyorum o benim best friendim

Lunasibirya

Tamam yapsın bişey olmaz yeterki yesin sevsin yemeğini :D

SelinTuksal

açıklaması çok basit. çünkü bunlar cadı kedisıpaları :)

Lunasibirya

Peki mamayı yiyormu?

Lunasibirya

Benimkilerde hep böyle yapıyordu artık yapmıyor

Lunasibirya

Olabilir:D

akitalove

Bidaha oyle yapmiyim o zaman hazrlayip koyuyim cekiliyim kenardan bi denemek lazim :D

Lunasibirya

Benimkilerde şuan öyle hani tabağına koyarken ses çıkıyor ya sesi duyduklarında geliyorlar sırayla bekliyorlar :D