Problan Maması Hakkında

CalicoMinos

Proplan maması kolorisi yüksek mi?

5 CEVAP

Kuru mamalar için mi sormuştunuz? Eniyikedimaması sayfası incelemişti bu konuyu okuyabilirsiniz hatta şuradan linkini de vereyim

https://www.eniyikedimamasi.com/en-iyi-kuru-kedi-mamalari/

Palyaco

Proplan glutenli bir mama kilo cok aldırır tavsiye etmiyorum glutenli hiçbir mamayi

Kedici84

Proplan iyi bir marka bence kötüde değil şuan bütçeniz proplana yetiyorsa bence sorun yok ama ben Royal Canin kullanıyorum öneririm eğer kilo problemi varsa sadece veterinerlerde satılan Royal canin satiety kullanın

Phoenix3

Kedim şuan 1 yaşında, 1.5 aylıktan beri proplan kullanıyorum. Farklı markalar da denedim kısa süreli ama proplan kadar memnun kalmadım hiçbirinden. Kilosu olması gerektiği gibi, gayet sportif yapılı bir kedi. Birkaç kediye fazla kilo aldırdı diye sizinkine de aldıracak değil. Önemli olan kedinize iyi gelmesi.

Betulb97

Benim kedime de proplan iyi geliyor özellikle tüylerine ve çok severek yiyor. Çok severek yediği için çook yiyor, aşırı hareketli bir kedi de değil ama kilosu normal. Belki mamadan mamaya değişiyordur, proplan somonlu kısır bizimkisi