Kedim Sürekli Miyavlıyor Neden?

CalicoMinos

Lütfen linç yemek istemiyorum benim sıkıntım bana yeter neden kısırlaştırma yapmadın demeyin elimde olan bir şey değil.

1 hafta önce proplan maması almıştım

Abimin kedisi erkek benim kedi de kız kısırlaştırma yapılmadı yan yana bulundular 25 gün sonra kedi evine gitti ve öldü ve 4 gündür kedim miyavlıyor hiç durmuyor tuvalet desen gidiyor mamasını kesinlikle eksik etmiyorum şuan kucağımda yatıyor sevgi istiyor oynuyorum oyun bitince miyavlıyor karnı şişti zayıftı karın bölgesi şişti inşallah hamile değildir ve çok miyavlamaya başladı

Veterinere aşı zamanında gidebilirim ancak ultrason kaç TL alırlar.

1 CEVAP

buusracikk

Hamile kedilerde iştah artışı olur çok sık mama yiyor mu?