Petlebi

Atom5225

Arkadaşlar salı günü sipariş verdim. Perşembe günü kargoya teslim edildi dedi ama kargo takip nosu gözükmüyor. Ve hala kargom gelmedi

14 CEVAP

KedimVar

Bizim de salı günü sipariş ettiğimiz kargo bugün geldi. Belki sizinki pazartesi gelir.

Atom5225

İnşallah gelir. Gelmezi lazım kedi bana alışana kadar okul başlıyacak ilkokul neyse de günlük 9 saatim okulda geçicek.

KedimVar

Siz İstanbul da oturmadığınız için daha geç gelebilir diye düşünüyorum.

Atom5225

Peki sizde korga takip no yazıyor muydu ve hangi şehir.

Atom5225

Kargolar pazar günü kargo teslim falan etmiyorlar ama taşıyorlar değil mi

KedimVar

Ne söylemiştiniz? Çok önemli bir şey değilse sorun olmaz.

KedimVar

Bilmiyorum yazıyor muydu fakat pazar günü gelmez.

Atom5225

Tırmalama tahtası, tuvaleti, kumu , mama ve su kabı, oyuncakları birde mama sipariş etmiştim ama stokta olmadığı için arayıp sordular ben de çıkartın dedim.

Aydancat

Bayram falan oldu ya

KedimVar

Şimdi nereye tuvaletini yapıyor ya da maması var mı peki kediciğin? Umarım yakın zamanda gelir. :/

Atom5225

kediyi daha sahiplenmedik gelir gelmez hemen alıp veterinere götürücez

KedimVar

İyi o Zaman :))

Sercios

Bende golosi kitten mama ve pisi pisi ince tanel aldim 4 gundur gelmedi aradilar golosi kalmamis pisi pisidede yanlis gelmis ince tanelisi gelmemis

Cotontzu_Siri

Mama konusunda veterineri sakın dinlemeyin, baştan uyarıyorum