Köpeğin Bacağı Kırık

Zeynepker

Merhaba ben zeynep 7. Sınıfa gidiyorum. Hatay,arsuzda ben tatildeyken bir sokak köpeği bana çok bağlanmıştı.bende ankaraya götüremediğim için bir arkadaşıma emanet etmiştim.yakın zamanda köpeğe araba çarpmış ve bir bacağı kırılmış.arkadaşım ise onu veterinere götüremiyor çünkü ailesi izin vermiyormuş.onu yakınlardaki ve sokak hayvanlarına ücretsiz hizmet veren bir yere götürebilecek veya bu konuda bana yardım edecek biri var mı?cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

3 CEVAP

apovlitos

153 veya 444 1206 nolu numarayı arayarak hayvan toplattırma aracı çağırabilir, köpeği ücretsiz tedavi ettirebilirsiniz. umarım geç olmadan kurtarırsınız.

SelinTuksal

oranın belediyesinin veterinerini ararsanız gelip köpeği alır, iyileştikten sonra yerine bırakırlar diye biliyorum

SelinTuksal

bu numara arsuz belediyesinin çağrı merkezi. buradan destek alabilirsiniz.
http://www.arsuz.bel.tr/kurumsal/cevre-koruma-kontrol-mudurlugu/23/
bu linkteki bazı şeyler de onunla ilgili bi bakabilirsiniz.