Gim Dog Multi Vitamin Pqste Ve Gim Dog Beauty Paste Yi Aynı Gün Ard Arda Kullanabilirmiyim

ayselmurat

Multi vitamin ve tüy sağlığı için olan vitamini aynı anda verebilirmiyim yada gün içerisinde aralıklarla mı vereyim yada dönüşümlü mü birgün birini diğer gün de diğerini şeklinde mi 4 yaşında maltese terrier kızım için

1 CEVAP

irmtnc3

Ben 2 günde bir veriyorum Çok seviyorlar ikili hiç kullanmadım bi paket bitiyor diğer paketi öyle açıyorum