Acana Pasifica Kedi Maması Kullananlar ?

zeynepgurgen

Görüşleriniz neler?

15 CEVAP

zeynepgurgen

Yaşımız olduğu için biraz da kilo kontrolü odaklı olmamız gerekiyor. :)

SelinTuksal

içeriği güzel, kullanabilirsiniz. ama aplaws fiyatı pahalı gelmezse daha iyi.

zeynepgurgen

Sanırım aşağı yukarı aynı fiyatlar.

SelinTuksal

o zaman aplaws a geçin. en sağlıklısı aslında homemade diyett yapmak. kediniz kaç aylıktı bu arada

zeynepgurgen

7 yaşında.

SelinTuksal

Allah uzun ömür versin. homemade diyet yapmayı düşünür müsünüz? çok zor değil bence, ben de okullar açılınca başlayacağım

Aydancat

Applaws i begenmedim ben orijen kullaniyorum acana kullanin soz

zeynepgurgen

İçeriğini tam olarak bilmiyorum. Kedim albino ve fiv'li. Ayrıca 7 kilo. O yüzden kuru mamalardan pek şaşmama taraftarıyım. Bilmem doğru düşünüyor muyum

SelinTuksal

aydancat
aplawsu neden beğenmediniz pardon?!

zeynepürgen
biraz araştırıp soruşturup geliyorum ama homemadenin kuru mamadan daha sağlıklı olduğuna emin olabilirsiniz

SelinTuksal

homemade diyetin amacı, kedinizin doğal beslenmesidir. kuru mamalar çok fazla işlemden geçiyorlar. homemade diyetinizi kedinizin bir çok özelliğine göre ayarlarız zaten eğer yapmak isterseniz.

zeynepgurgen

Sanırım sebze de içeriyor.

SelinTuksal

evet sebze de içeriyor. kilo alma fazlalaşırsa, yine ona göre değişim yaparız homemade de. metabolizma hızları aynı değil kedilerin. bence ev yapımı diyeti uygulayın

zeynepgurgen

Bir araştıralım bakalım. Teşekkürler. :)

SelinTuksal

tarif isterseniz Cotontzu_Siri ile veya benimle konuşabilirsiniz :)

Cotontzu_Siri

Homamade ile kilo kontrolünü kolayca sağlarsınız :) en sağlıklısı