Bilenler Yardımcı Olabilir Mi?

Mia2021

Arkadaşlar 2 soru sormak istiyorum o yüzden tek soru açıp ikisini sorayım dedim 1) Kedim sürekli ben birşeyler yerken masanin üstüne bile olsa dışardan bisiler yemek istiyor ben yaş mamada veriyorum ona ama yoğurt peynir vesaire ne olursa olsun illa yemek için uğraşıyor ne yapmam lazım evden yiyecek olarak söz birşeyler veriyor musunuz? Mamasını da gayet güzel yiyor
2) Sorum: Dişi kediler kısırlaştırılınca ölüyor mu? Bı arkadaşımız sorumun altına çok karşılaştım yazmış tedirgin oldum bunun için bilgisi olan yazabilirmi?

5 CEVAP

Renklipati

Daha neler duyacağız, niye ölsün dişi kediler..Ben 6.aylıktı dişi kedimi kısırlaştırma yaptırdım şimdi 1 yaşını geçti gayette iyi..öncesi dişi yada erkek fark etmez tahlili yapılırsa kilosu uygun sağlık sorunu yoksa yaptırılır.her duyduğunuzda inanmayın..diğer sorunuza gelince bende arada ev yoğurdu tavuk ve balık haşlama ve yumurta veriyorum çok az yiyor bizim yaş mamayla arası yok..o yüzden bunları azar azar arada veriyorum

Mia2021

Teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için 😊

bobby34

merhaba yoğurt peynir yumurta laktozsuz kefir verebilirsiniz

Warriorsans

Tuzsuz yağsız haşlanmış et, yoğurt, yumurta falan veriyorum onun dışında içeriğinde tuz yada baharat olan gıdaları vermiyorum. Şans da mutfak tezgahından falan az yemek aşırmamıştır😅 2. Soruna gelecek olursak tamamen saçmalıktan ibaret yahu neden ölsün kedi 😂 evet anestezi vs belli etkenler var ama kesinlikle dişi kedi kısırlaşınca ölür diye bir şey olamaz.

Mia2021

Çok teşekkür ederim ❣️