Kedi Maması Seçmemde Yardımcı Olur Musunuz

eriko

en iyi kaliteli hipoalerjenik mama öneriniz var mı?

3 CEVAP

Vlad

Durumun varsa Orijen, Acana ya da ND öneriyorum. Ortanın biraz üstü kalite istiyorsan Brit Care ya da Matisse olabilir. Ben Matisse kullanıyordum Acana ya geçme kararı aldım. Dışkı kokusu aman aman değildi ama Matisse kesinlikle ağız kokusu yapıyor. 1 hafta kullanınca bile o kokuyu alıyorsun. Ama piyasaya göre yine kaliteli mama tabii.

Lils

Brit care olabilir ama önceki mamanızdan geçiş yaparken birkaç gün kefir vermeniz iyi olur ishal olmaması için.
Onun dışında matisse ya da brt premium da olabilir. Bütçeniz düşükse felicia önerebilirim son seçenek olarak ama diğerleri daha iyi kesinlikle. Bu arada kedinizin belli bir alerjisi varsa veteriner özel mamaları daha iyi olur sadece veterinerlerde satılan unique gibi markalar

duman_cat_world

Britcare hypoallergenic güzel bir mamadır👌

Analiz değerleri kısır kediler için çok uygun ayrıca 2000 mg/kg taurin içeriyor✅

Geçişi 3 haftaya yaymanızı öneriyorum, bazı kediler ishal oluyor.