Kedi Taşıma Çantası

KedimVar

Çanta şeklinde olan, omuza asılan kedi taşıma çantası öneriniz var mı acaba? Daha önce her tarafı şeffaf olan bir çanta aldım fakat kedi girince yamuluyor, kediyi taşıyamıyor ayrıca içi aşırı derecede plastik kokuyordu. Sizin deneyip memnun kaldığınız çantalar varsa lütfen söyler misiniz? Bu çantaların 4 kiloluk bir kediyi rahatça taşıması lazım.

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

Astronotlar hoşuma gidiyor.

SelinTuksal

ben özelden yazdım ve o son attığım bence mükemmel ;))

Cotontzu_Siri

Bana da yazar mısın selin :)

KedimVar

Astronotlara baktım rahat olur mu ki? Bir de gerçekten normal çanta gibi gözükenlere ve ana kucağı gibi olanlara baktım. Beğendiklerimin linklerini koyacağım.