Dişi Kedimin Vajinasından Kan Geliyor

aleybuse9

kedim yaklaşık 2 haftadır hamile ve 2-3 gündür vajinasından arada pembemsi kan geliyor nedeni ne olabilir?

5 CEVAP

Aliye87

Bir veterinere götürebilirseniz çok daha iyi olur. Acil müdahale gerektiren ve nedeninin araştırılması gereken bir durum. Ultrason gibi tetkikler istenebilir.

Lils

Acil veterinere götürün

Minnos0202

Düsük yapma riski olabilir benim kedim hamileydi ayni sekilde kan geldi 2-3 gun bi sabah kalktigimda dusuk yaptigini gordum koca parca kan sarkiyordu hemen veterinere gittim bebekleri icinde olmus ateşi 42 dereceydi acil amelyata alip bebeklerni aldilar doktora dedimki 2 3 gun fln kan geldi dusuk belirtisiymis fakat siz anlamamisiniz dedi

izmirle

Vajinal akıntı olabilir fakat pembemsi olması enfeksiyonlu bir durumu işaret ediyor. Veterinerizle irtibata geçmeniz en doğrusu

Mia2021

Acilen veterinere gitmelisin kedini zehirleyebilir geç kalma