Reflex Mama

Atom5225

Yakınımdaki petshoplara baktım bir tek reflex kedi maması vardı. Buradan golosi mama sipariş etmiştim ama bulunmadığı için sepetten çıkardılar. Keidiyi de kargom gelince alıcam. 1 ay reflex mamayı kullansak ve daha sonra golosi veya matisse mamaya g eçsek sıkıntı olur mu?. Bu arada reflex mama nasıl

35 CEVAP

mustafaparlak

Başka bir siteden alın?

Aydancat

Bu 3 mamada cok kotu ************dan profine sipariş verebilirsiniz lutfen o mamlaati kullanmayin

Cotontzu_Siri

Çok kötü.

SelinTuksal

profinenin golosiden daha iyi olduğunu düşünmüyorum

Cotontzu_Siri

Golosi hakkında iyi kullanıcı yorumları duymuyorum (uzun vadede)

Aydancat

Ton Balığı Eti: %8
Somon Balığı Eti: %8
Pirinç: %4
Kanatlı Yağı: %5
Arbocel Selüloz Lifleri: %0.5
Hindiba Otu: %0.1
Bira Mayası: %0.5
Yeşil Kabuklu Midye

Et orani sadece %16
Ayrica hayvansal yag da var

Aydancat

Golosi cok kotu

SelinTuksal

golosinin yavru kedi mamaındaki et oranı en az yüzde 36

Princess_Lady

Kedi ayda 10 Kg yemiyor ki 2 Kg birşey yiyor Neden bu kadar ucuz alma derdine düştünüz Profine 60 Tl Bir ay kullanırsınız 20 Tl de kum diyelim 80 Tl her ay ödeyemez misiniz ?

KedimVar

Nd yavru kedi mamasi

Cotontzu_Siri

Günde 30 gram yiyor diyelim (yaklaşık olarak). Ayda yaklaşık 1 kilo mama tüketecek. Az miktarda mama pahalıya gelir, toplu almak daha ekonomiktir. Ben az miktardan hesaplıyorum, ki en uç noktaya gelsin. Orijen six fish alsanız ayda yaklaşık 70 liraya gelecek. O kadar pahalı değil. Kedi bu.

SelinTuksal

reflex iyi değil ama geçici olarak kullanacaksanız olabilir. daha sonra golosi ye geçin. az önce baktım ve matissenin yavru kedi mamasındaki pirinç oranı yüzde 20 golosideki yüzde 8.

Aydancat

Nd

Atom5225

Peki bana yavru kediler için uygun fiyatlı uzun vadede sorun çıkarmıcak iyi bir mama önerir misiniz.