Kedi Kumu Önerisi

catkittycat

arkadaslar kullandiginiz guzel kokuyu hapseden topaklanan tozutmayan bir kedi kumu arıyorum cok fazla urun denemedigim icin de pek bilemiyorum tek bildigim suan kullandigim urunun inanilmaz kotu oldugu lutfen sizin kullandiginiz guzel bir urun varsa onerin

5 CEVAP

edadnmzr

Proline alabilirsiniz. Az da olsa tozutuyor ama güzel topaklanıyor ve kokuyu hapsediyor. Sizin dediğiniz gibi tamamen iyi olan ürün ever clean o da çok pahalı kum fiyatlarına göre. İsterseniz reflex de alabilirsiniz o da güzel.

Aliye87

Bütçeniz elveriyorsa bentonit kumda Ever Clean'i tercih edebilirsiniz. Tozutması minimum, koku hapsetmesi de çok iyi. Litterfree paws (patilere yapışmayan) çeşidini tavsiye edebilirim özellikle.

Ecedincer

Merhaba micho ve sanicat kedi kumunu kullanıyorum ikisinden de memnunum micho topaklanmada 1 tık daha başarılı ama kokusu az olduğu için karbonat karıştıyorum kötü kokuları hapsediyor.

pinarcaya

Ever cleani kulllaniyordum senelerdir. Aradiginiz hersey var bu kumda. Ama son zamlarla alinabilecek gibi degil.

Gofrettiin

VANCAT marsilya sabunlu hem koku hapsediyor hem de topaklanması cok iyi. memnun kaldıgım tek kum